Din kurv Luk
Henter din indkøbskurv...
  DKK fra at opnå fri fragt
Total 0,00 DKK
Fri fragt på køb over 2500,-
Hurtig levering 1-3 hverdage
Garanti for kvalitet og sikkerhed

Kontakt

Baier Scandinavia ApS
Topstykket 29
3460 Birkerød
Telefon:0045 45942200
Mail: Baier@baier.dk
CVR nr.16037389 



Administration 
Ulrik Sørbye Friis Ulrik@baier.dk
Tlf       45 942200
Mobil  40 942200

Intern Salg, Udvikling, Produktansvar
Claus Jørgensen Claus@baier.dk
Tlf       45 942200
Mobil  50 514505

Lager og Værksted
Robert Østergaard Radtleff Robert@baier.dk
Tlf       45 942200

Konsulent : Sjælland og øerne
(Øst for Storebælt)

Flemming Nielsen  Flemming@baier.dk
Mobil  93 633400

Konsulent : Jylland og Fyn
(Vest for Storebælt)

Henrik Coco Lilhauge Henrik@baier.dk
Mobil  40 332225

Skriv til os

Navn:

Email:

Telefon:

Kommentar: